Saelele.

Am remizat pe terenul Sportingului din Rosiori

Vointa Saelele a remizat, in prima etapa a returului Ligii a patra la fotbal, editia 2011-2012, in deplasarea de la Rosiori de Vede cu Sporting din localitate. Dupa doua reprize a cate 45 de minute, scorul final a fost egal, 1-1.

Alte stiri

adauga si tu
Pagina in care spui si gasesti totul despre SaelelePagina in care spui si gasesti totul despre Saelele

Cel mai mare site de stiri din Romania, Ziare.com, a lansat o platforma dedicata exclusiv... citeste mai mult

Victorie acasa cu Spicpo PoroschiaVictorie acasa cu Spicpo Poroschia

Vointa Saelele a castiga partida sustinuta pe teren propriu impotriva formatiei oaspete Spicpo... citeste mai mult

Am remizat pe terenul Sportingului din RosioriAm remizat pe terenul Sportingului din Rosiori

Vointa Saelele a remizat, in prima etapa a returului Ligii a patra la fotbal, editia 2011-2012,... citeste mai mult

Scrie despre tot ce se intampla in comuna Saelele - Teleorman!Scrie despre tot ce se intampla in comuna Saelele - Teleorman!

Ziare.com te invita la discutie. Acum ai la dispozitie un intreg website pentru a spune ce se... citeste mai mult